Grafik Tasarım

Hizmetleri
  • Katalog Tasarımı

    Uzman Grafik ekibimiz ile şirketiniz için en iyi ve yaratıcı katalog tasarımlarını sizler için sunuyoruz üstelik tasarladığımız katalogları çok uygun fiyatlar ile baskı yaparak sizlere ekonomik olarak katkıda sağlıyoruz. Ayrıca katalog tasarımlarımız ücretsiz bir şekilde e-katalog haline döştürüp sizlere sunuyoruz.

  • Broşür Tasarımı

    Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır. Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir. Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır.

  • Promosyonel Ürünler

    imTechnology müşteri memnuniyetini ön planda tutarak promosyon ürünlerinde yeniliğin sürekli takipçisi olmuş ve yatırımlarını sürekli bu yönde kullanmıştır. İmalattan baskısına ve baskısından kullanıcısına ulaşıncaya kadar her bir promosyon ürünü özenle hazırlanıp müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.